ASICS online buty
Monety:
Darmowa wysyłka od PLN 400    |    30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru

1. Informacje Wysyłka 1 Proszę potwierdzić swoje dane wysyłki , upewnij się, że nazwa, adres, numer telefonu kontaktowego oraz instrukcje są wyraźnie wskazane są wypełnione , zanim za nią zapłacić . Następnie sprawdź pocztę e-mail po zakupie jakiegokolwiek aktualnych informacji .

2. przedmioty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1-3 dni roboczych po zapłaty została zweryfikowana wyłączone soboty i niedziele , a najbardziej świątecznych .

3. Kiedy wysyłamy pakiet , a my wyślemy ci tropi liczbę natychmiast. Pakiet czas tranzytu trwa zwykle 4-5 dni roboczych w zależności od miejsca przeznaczenia , wakacje i czynników niezależnych od Postal Service . Jeśli jesttrochę opóźnienia , należy mieć więcej cierpliwości .

4. Darmowa wysyłka ty EMS / USPS Express.

5.In niektórych przypadkach może to byćcło stosowane do opakowania (bardzo rzadko ) . Obowiązkiem nabywcy . Zasady zwrotu kosztów 1 Przyjmujemy tylko pełny zwrot pieniędzy za przedmioty , które mają problemy związane z nami.

6. Jeśli pakiet powrocie nie obejmuje wszystkie akcesoria i części zostały dostarczone z , koszt części i akcesoria będą odjęte od całkowitej ceny produktu i może doprowadzić do częściowej refundacji.

7. Jeśli z jakiegokolwiek powodu , należy zmienić rozmiar , kolor lub zwrotu ze względu na "W przeciwieństwie do " ,koszt dostawy zostanie odjęta od całkowitej ceny produktu . Wymiana Aby wymienić produkt , skontaktuj się z nami poprzez e-mail i powiedz nam , dlaczego . Natychmiast z dalszymi instrukcjami naszych informacji wysyłki. Towary mogą być wymieniane w okolicznościach unuesd w oryginalnym stanie z całą oryginalnego opakowania i etykiety . Po powrocie element do wymiany , upewnij się, że nazwa, adres, numer telefonu oraz instrukcje są wyraźnie oznaczone.

Zaleca się, aby skorzystać z możliwości śledzenia Express. Jeśli stracisz na drodze , można śledzić w firmie przewozowej. Dla zamówień międzynarodowych , proces ten może czasami nawet do 30 dni .

Ubezpieczenie nie musi płacić dodatkowych pieniędzy za ubezpieczenie . Armator zobowiąże do wszystkich elementów . Więcej niż 99% z elementów zostanie dostarczony bezpiecznie.